Aluminiumduk JowemaBredd: 200 mm Längd: 10 M
137 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
200 mm
Utförande:
Bredd: 200 mm Längd: 10 M

Aluminiumduk Jowema
Bredd: 200 mm Längd: 10 M
137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Aluminiumduk används som skydd för t.ex insekter och möss samt som siktduk vid siktning av sand/grus m.m.
Varumärke
JowemaBeskrivning
Aluminiumduk används som skydd för t.ex insekter och möss samt som siktduk vid siktning av sand/grus m.m.
Egenskaper
| Varumärke | Jowema |
| Art.Nr. | 341215 |
| Bredd | 200 mm |
| Utförande | Bredd: 200 mm Längd: 10 M |
| Typ | Aluminiumduk |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 10 m |
| Tråddiameter | 0,25 |
| EAN-nr | 7317341720010 |
