Insektsnät Tjb Glasfiber 25 Meter Maskvidd 2,5x2,5200 mm
131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
200 mm

Glasfiber 25 Meter Maskvidd 2,5x2,5
200 mm
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Insektsnät i armerad glasfiber för insektsskydd, takfotsnät m.m. Uppfyller fordringar i Hus AMA 14 avsnitt ZSD.11. Maskvidd: 2,5 x 2,5 mm. Trådtjocklek: 0,3 mm. Färg: Grå.
Varumärke
TjbBeskrivning
Insektsnät i armerad glasfiber för insektsskydd, takfotsnät m.m. Uppfyller fordringar i Hus AMA 14 avsnitt ZSD.11. Maskvidd: 2,5 x 2,5 mm. Trådtjocklek: 0,3 mm. Färg: Grå.
Egenskaper
| Varumärke | Tjb |
| Art.Nr. | 343252 |
| Bredd | 200 mm |
| Utförande | 200 mm |
| Typ | Insektsnät |
| Material | Armerad glasfiber |
| Färg | Grå |
| Längd | 25 m |
| Antal | 25 st/frp |
| Tråddiameter | 0,3 |
| EAN-nr | 7350063810034 |
