Mörkläggningsgardin Svanefors ColinBeige
Rek. pris 1 199 kr
1 020 kr
885 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige

Colin
Beige
885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

1-pack extra bred mörkläggningsgardin med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Avigsidan är ljust beige. Tyget har svarta trådar invävt i sig (som inte syns), dessa absorberar ljuset så att det inte tränger igenom.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
1-pack extra bred mörkläggningsgardin med multiband i ovankant, fållade långsidor och overlocksöm i nederkant. Avigsidan är ljust beige. Tyget har svarta trådar invävt i sig (som inte syns), dessa absorberar ljuset så att det inte tränger igenom.
Använd snabbfållningsband för att få rätt längd på gardinen. Måttet på varje gardin är 270x280cm. Multibandet är en flexibel lösning som gör att gardinen kan hängas upp antingen med fingerkrokar, räkor eller direkt på en stång beroende på vilken typ av veck och vilket fall du vill ha på gardinen.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1207-19-021 |
| Bredd | 270 cm |
| Serie | Colin |
| Typ | Mörkläggningsgardin |
| Material | 100% Polyester |
| Färg | Beige |
| Längd | 280 cm |
| Vikt | 2,268 kg |
| Mått | 270x280 cm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7332623405096 |


