Montörvagn Teng Tools TCW803N
9 288 kr
30 dagars prisgaranti

TCW803N
9 288 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Montörvagn från Teng Tools av rödlackerad stålplåt. Med två fasta hjul och två länkhjul med broms. Försedd med 3 utdragbara, kullagrade, låsbara lådor, samt med ett låsbart förvaringsutrymme nederst. Kombinationslås ingår.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Montörvagn från Teng Tools av rödlackerad stålplåt. Med två fasta hjul och två länkhjul med broms. Försedd med 3 utdragbara, kullagrade, låsbara lådor, samt med ett låsbart förvaringsutrymme nederst. Kombinationslås ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 03450103 |
| Vikt | 43,4 kg |
| Höjd | 780 mm |
| Längd | 670 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TCW803N |
| Typ | Montörvagn |
| Bredd | 460 mm |
| EAN-nr | 5020385211940 |
