Presenning Ranch 500 g/m² Blå Laminerad UV-Skyddad Med Förstärkta KanterMått: 2x3 m
469 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
30 mm

500 g/m² Blå Laminerad UV-Skyddad Med Förstärkta Kanter
Mått: 2x3 m
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
RanchBeskrivning
Ett robust och långvarigt skydd!
- Förstärkta kanter
- Dragna kanter var 1:e meter
- Vikt: 500 g/m²
- Färg: blå
- Extremt slitstark
- UV-skyddad
OBS! Måtten på filtarna är ungefärliga mått
Egenskaper
| Varumärke | Ranch |
| Art.Nr. | 103459649 |
| Längd | 30 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Färg | Blå |
| Höjd | 580 mm |
| Typ | Presenning |
| Bredd | 490 mm |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 6438014391427 |

