Jordankare NSH Ø 38
175 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ø 38
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Jordankare från NSH som används primärt till förankring av stängselstolpar, där man inte vill stöpa med betong.
Varumärke
NSHBeskrivning
Jordankare från NSH som används primärt till förankring av stängselstolpar, där man inte vill stöpa med betong.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 802-242 |
| Dimension | Ø 38 mm |
| Färg | Stål |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Typ | Jordankare |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 5705858033044 |
