Nylonplugg Västsvensk Byggskruv AB10x50 mm
55 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
10 x 50 mm

Nylonplugg Västsvensk Byggskruv AB
10x50 mm
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Nylonplugg.
Solid plugg med goda temperatur- och åldringsegenskaper. Pluggens utformning hindrar rotation vid montering och ger möjlighet till riktad expansion. Pluggen används till de flesta byggnadsmaterial, men är lämpligast i massiva material som betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 331050 |
| Dimension | 10 x 50 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Typ | Nylonplugg |
| EAN-nr | 7393940023424 |

