Träplugg Wolfcraft6x30mm 200-pack
64 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
6x30mm 200-pack

Träplugg Wolfcraft
6x30mm 200-pack
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
WolfcraftBeskrivning
Räfflad, valsad plugg. SB-förp.
Recensioner
Mårten LVerifierad köpare
för 2 år sedanBra plugg med jämn kvalitet.
Åsa SVerifierad köpare
för 2 år sedanFyller sin funktion
Egenskaper
| Varumärke | Wolfcraft |
| Art.Nr. | 930152 |
| Utförande | 6x30mm 200-pack |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Typ | Träplugg |
| EAN-nr | 4006885290501 |

