Träplugg Wolfcraft8x40mm 150-pack
78 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
8x40mm 150-pack

Träplugg Wolfcraft
8x40mm 150-pack
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
WolfcraftBeskrivning
Räfflad, valsad plugg. SB-förp.
Recensioner
Mårten LVerifierad köpare
för 2 år sedanBra plugg med jämn kvalitet.
Åsa SVerifierad köpare
för 2 år sedanFyller sin funktion
Egenskaper
| Varumärke | Wolfcraft |
| Art.Nr. | 930153 |
| Utförande | 8x40mm 150-pack |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 150 st/frp |
| Typ | Träplugg |
| EAN-nr | 4006885290709 |

