Hårdgipsskruv FAST FZB BandadDimension: 3,9x40 mm
328 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,9x40 mm
Förväntas åter i lager 2026-05-26
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hårdgipsskruv FAST FZB Bandad är en skruv med Hi-Lo gänga. Användningsområde: För montering av hårda gipsskivor och golvgipsskiva inomhus, mot stålregel max 0,7 mm eller träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Hårdgipsskruv FAST FZB Bandad är en skruv med Hi-Lo gänga. Användningsområde: För montering av hårda gipsskivor och golvgipsskiva inomhus, mot stålregel max 0,7 mm eller träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286023 |
| Dimension | 3,9x40 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Hårdgipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860233 |
