Gipsskruv FAST BSP FZB BandadDimension: 3,5x40 mm
510 kr
357 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
3,5x40

BSP FZB Bandad
Dimension: 3,5x40 mm
357 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST BSP FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST BSP FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286027 |
| Dimension | 3,5x40 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860271 |
