Gipsskruv FAST BSP
fr.70 kr/frp
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

BSP
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST BSP används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST BSP används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,5x25, 3,5x40 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25, 40 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 250, 500, 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Gipsskruv |
