Gipsskruv FAST BSPDimension: 3,5x25 mm, Innehåll: 250 st
100 kr/frp
70 kr/frpSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3,5x25 mm
Antal:
250 st/frp

BSP
Dimension: 3,5x25 mm, Innehåll: 250 st
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST BSP används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST BSP används för infästning av gipsskiva på stålregel max 2,5 mm. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285103 |
| Dimension | 3,5x25 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972851033 |
