
Gipsskruv FASTKombi FZB BandadDimension: 3,9x40 mm
199 kr 209 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Dimension

Kombi FZB Bandad
Dimension: 3,9x40 mm 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Gipsskruv FAST Kombi FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm och träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 286013 |
| Dimension | 3,9x40 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7319972860134 |
