Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad Bandad
fr.196 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stål Fosfaterad Bandad
196 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad Bandad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,5x25, 3,5x38 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25, 38 mm |
| Ytbehandling | Fosfaterad |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Produkttyp | Gipsskruv |
