Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad
fr.92 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stål Fosfaterad
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Stål Fosfaterad används för infästning av gipsskiva på stålregel max 0,9 mm. Ytbehandling: Fosfaterad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,5x25, 3,5x38 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25, 38 mm |
| Ytbehandling | Fosfaterad |
| Antal | 400, 700 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
