Gipsskruv FAST Träregel FZB Bandad
fr.152 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Träregel FZB Bandad
152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gipsskruv FAST Träregel FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Gipsskruv FAST Träregel FZB Bandad används för infästning av gipsskiva på träregel. Ytbehandling: Elförzinkad. Rakbandad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,9x30, 3,9x40, 3,9x55 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30, 40, 55 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Typ | Gipsskruv |
