Gipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Trä FZB3,9x41 mm, Antal: 600 st, Förpackning
159 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
3,9x41
Utförande:
Förpackning
Antal (st/frp):
600 st/frp

Trä FZB
3,9x41 mm, Antal: 600 st, Förpackning
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Gipsskruv för träregel.
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i gipsskivan utan att skada pappskiktet.
Recensioner
SvenVerifierad köpare
för 5 år sedandet var bra och billigt och lättanvänt så jag kan verkligen rekomendera dessa skruv!
+ den var lättanvänd
- jag har inget minus att säga om dessa skruv
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 31419 |
| Dimension | 3,9x41 mm |
| Utförande | Förpackning |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 41 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Antal (st/frp) | 600 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Produkttyp | Gipsskruv |
| EAN-nr | 7393940031221 |

