Karmhylsa Adjufix Trä 100 st
fr.732 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trä 100 st
732 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adjufix hylsor med skärspets för träkarmar. Passar i 12-14 mm hål. Max utjustering 13 mm. Välj så lång Adjufix-hylsa som möjligt.
Varumärke
AdjufixBeskrivning
Adjufix hylsor med skärspets för träkarmar. Passar i 12-14 mm hål. Max utjustering 13 mm. Välj så lång Adjufix-hylsa som möjligt.
Egenskaper
| Varumärke | Adjufix |
| Utförande | 28 mm, 38 mm |
| Diameter | 13,8 mm |
| Längd | 28, 38 mm |
| Ytbehandling | Förzinkad |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Karmhylsa |
