
Lättbetongankare FASTDimension: 10,0x60 mm, Innehåll: 40 st
142 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Dimension
Beskrivning
Lättbetongankare FAST är ett ankare för porösa material exempelvis lättbetong och lättklinker (Leca).
Övrigt
- Borrdiameter: Ø10 mm
- Frp: Burk
- För skruv: Ø8,0-10,0 mm
- Borrdiameter: Ø10 mm
- Frp: Burk
- För skruv: Ø8,0-10,0 mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 287276 |
| Dimension | 10,0x60 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 40 st/frp |
| Material | Stål |
| Typ | Lättbetongankare |
| EAN-nr | 7319972872762 |

