
Dimension

ZFMAX
Dimension: 8,0x90 mm 183 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lättetongskruv FAST ZFMAX är en skruv med speciell grovgänga anpassad för direkt montage i lättbetong och lättklinker. Ytbehandling: ZF Max. Korrosivitetsklass: C4. Burk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 288401 |
| Dimension | 8,0x90 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 90 mm |
| Ytbehandling | ZF Max |
| Antal | 50 st/frp |
| Bits/Hylsa | T30 |
| Spets | T30 |
| Typ | LättBetongskruv |
| EAN-nr | 7319972884017 |
