Lättetongskruv FAST ZFMAXDimension: 8,0x140 mm
314 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
8,0x140

ZFMAX
Dimension: 8,0x140 mm
314 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lättetongskruv FAST ZFMAX är en skruv med speciell grovgänga anpassad för direkt montage i lättbetong och lättklinker. Ytbehandling: ZF Max. Korrosivitetsklass: C4. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Lättetongskruv FAST ZFMAX är en skruv med speciell grovgänga anpassad för direkt montage i lättbetong och lättklinker. Ytbehandling: ZF Max. Korrosivitetsklass: C4. Burk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 288405 |
| Dimension | 8,0x140 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 140 mm |
| Ytbehandling | ZF Max |
| Antal (st/frp) | 50 st/frp |
| Bits/Hylsa | T30 |
| Spets | T30 |
| Produkttyp | LättBetongskruv |
| EAN-nr | 7319972884055 |
