Betongskruv Västsvensk Byggskruv AB Wafer UtvändigDimension: 7,5x75 mm, Antal st/frp: 900 Silver
5 349 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver
Utförande:
7,5x75 mm, Antal st/frp: 900 Silver

Wafer Utvändig
Dimension: 7,5x75 mm, Antal st/frp: 900 Silver
5 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Specialhärdad skruv som skruvas direkt i ett förborrat hål utan plugg. Betongskruven används vid montage i betong.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B737575 |
| Färg | Silver |
| Utförande | 7,5x75 mm, Antal st/frp: 900 Silver |
| Diameter | 7,5 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 900 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Betongskruv |
| EAN-nr | 7393940035557 |
