
Dimension (mm)

Trä FZB
6,5x75 mm 283 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Byggplåtskruv för träregel.
Trägänga typ A ger solid förankring i trävirke. 6-kantshuvud med fläns för säker idragning. Tätningsbricka för säker tätning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 483969 |
| Dimension | 6,5 x 75 mm |
| Diameter | 6,5 mm |
| Längd | 75 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad 10 my |
| Antal (st/frp) | 50 st/frp |
| Bits/Hylsa | Hylsa 8 mm |
| Produkttyp | Byggplåtskruv |
| EAN-nr | 7393940032174 |
