
Karmskruv Gunnebo Fastening7 mm Elförzinkad7x140 mm, 50 st
799 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Utförande

7 mm Elförzinkad
7x140 mm, 50 st 799 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Används inomhus vid montering av fönster- och dörrkarmar med Ø 14 mm förborrade hål. Det färdiga montaget är justerbart. Vid eventuell demontering bibehålls karm och vägg intakt. Fästelementet monteras med kombiverktyg och justeras med T-nyckel.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
|---|---|
| Art.Nr. | Z450140 |
| Utförande | 7x140 mm, 50 st |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 140 mm |
| Antal | 50 st/frp |
| Material | Stål |
| Typ | Karmskruv |
| EAN-nr | 7318474501408 |
