List- & Sockelskruv Västsvensk Byggskruv AB För Förstärkningsregel Max 2 mmDimension: 3,8x57 mm, 1, MM, Vit
2 369 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,8x57 mm, 1, MM, Vit

För Förstärkningsregel Max 2 mm
Dimension: 3,8x57 mm, 1, MM, Vit
2 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 2 mm. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Borrspets och gängor anpassade för förankring i stål upp till 2 mm. Rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | V9057 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 3,8x57 mm, 1, MM, Vit |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal | 3500 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | List- & Sockelskruv |
| EAN-nr | 7393940018604 |
