Sandwichpanelskruv Gunnebo Fastening GTR6 GREYCOAT 5,5 mm5,5x175 mm
1 425 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
5,5x175 mm

GTR6 GREYCOAT 5,5 mm
5,5x175 mm
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål, med borrspets. Extra fingängade med sexkanthuvud, monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd med skikt av typen greycoat.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Självgängande (dubbelgängade) borrskruvar av ythärdat kolstål, med borrspets. Extra fingängade med sexkanthuvud, monterad bricka och vulkaniserat EPDM-gummi. Extra korrosionsskydd med skikt av typen greycoat.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | P153175R0PL |
| Utförande | 5,5x175 mm |
| Diameter | 5,5 mm |
| Längd | 175 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Typ | Sandwichpanelskruv |
| Material | Ythärdat Kolstål |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| EAN-nr | 5906718935540 |
