Trallskruv FAST A4Dimension: 4.8x120 mm, Innehåll: 100 st
366 kr/frp
329 kr/frpSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
4.8x120
Antal (st/frp):
100 st/frp
Förväntas åter i lager 2026-06-04
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST A4 är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus. Material: Rostfritt syrafast A4 stål, korrosivitetsklass C5. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Burk
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Burk
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Recensioner
Magnus FVerifierad köpare
för 3 veckor sedanInget att klaga på
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285759 |
| Dimension | 4.8x120 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 120 mm |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972857592 |

