
Trallskruv FASTA4Dimension: 4,2x45 mm, Innehåll: 1250 st
848 kr1 857 kr
Spara 54 %
Kampanj
58 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)
Antal (st/frp)
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trallskruv FAST A4 är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus. Material: Rostfritt syrafast A4 stål, korrosivitetsklass C5. Midihink.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Hink
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Hink
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285807 |
| Dimension | 4.2x45 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 45 mm |
| Åtgång | 22 mm trall. 35 st/m² |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Antal (st/frp) | 1250 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972858070 |
