Trallskruv FAST OPDK ZFMAXDimension: 4,5x55 mm, Innehåll: 200 st
180 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4.5x55 mm
Antal:
200 st/frp
Förväntas åter i lager 2026-05-14
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trallskruv FAST OPDK ZFMAX är en trallskruv avsedd för tryckimpregnerat virke. Med dubbel gänga som, genom att de övre gängorna hamnar i trallbrädan och de undre i reglen, håller virket på plats med hjälp av gängan och inte skallen. Den cylinderformade skallen skär rakt ner i träet och ger ett optimalt resultat utan flisor. Försedd med fiberskärande cutterspets. Ytbehandling: ZF Max, korrosivitetsklass C4. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST OPDK ZFMAX är en trallskruv avsedd för tryckimpregnerat virke. Med dubbel gänga som, genom att de övre gängorna hamnar i trallbrädan och de undre i reglen, håller virket på plats med hjälp av gängan och inte skallen. Den cylinderformade skallen skär rakt ner i träet och ger ett optimalt resultat utan flisor. Försedd med fiberskärande cutterspets. Ytbehandling: ZF Max, korrosivitetsklass C4. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 286643 |
| Dimension | 4.5x55 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 55 mm |
| Åtgång | 28 mm trall. 30 st/m² |
| Ytbehandling | ZF Max |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972866433 |
