Trallskruv FAST ZFMAX
fr.99 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

ZFMAX
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST ZFMAX är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Trall, staket och panel utomhus. Ytbehandling: ZF Max, korrosivitetsklass: C4.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4.2x35, 4.2x45, 4.2x55, 4.8x55, 4.8x75, 4.8x90 mm |
| Diameter | 4,2, 4,8 mm |
| Längd | 35, 45, 55, 75, 90 mm |
| Åtgång | 22 mm trall. 35 st/m², 28 mm trall. 30 st/m², 34 mm trall. 30 st/m², Ikke anvendbar |
| Ytbehandling | ZF Max |
| Antal | 150, 200, 250, 500, 750, 1000, 1250, 1500, 2000, 2500 st/frp |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Typ | Skrue |

