Inredningsskruv Västsvensk Byggskruv ABDimension: 4,0x28 mm, Vit, Antal st/frp: 250
279 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Utförande:
4,0x28 mm, VIT, Antal st/frp: 250

Inredningsskruv Västsvensk Byggskruv AB
Dimension: 4,0x28 mm, Vit, Antal st/frp: 250
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Träskruv med sänkhuvud. Lämplig vid sammanfogning av skåpstommar och andra skivmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | V4928 |
| Färg | Vit |
| Utförande | 4,0x28 mm, VIT, Antal st/frp: 250 |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 28 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 20 |
| Typ | Inredningsskruv |
| EAN-nr | 7393940037988 |

