
Spånskiveskruv FAST4.2 FZBDimension: 4,2x35 mm, Innehåll: 500 st
152 kr/frp 202 kr/frp
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spånskiveskruv FAST 4.2 FZB är en skruv för infästning av spånskivor på träregel. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285135 |
| Dimension | 4.2x35 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 35000 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 500 st/frp |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7319972851354 |
