Träskruv FAST TKT FZBDimension: 3,5x12 mm, Innehåll: 200 st
69 kr/frp
60 kr/frpSpara 13 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3.5x12 mm

TKT FZB
Dimension: 3,5x12 mm, Innehåll: 200 st
60 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TKT FZB är en träskruv, TKT King Cut, för inomhusbruk.
Träskruv för inomhusbruk med cutterspets, stamfräs och kullrig skalle. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. d = delgängad. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 12 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 12 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 279661 |
| Dimension | 3.5x12 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 12 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972796617 |

