Träskruv FAST TKT FZBDimension: 3,5x20 mm, Innehåll: 200 st
71 kr/frp
61 kr/frpSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
3.5x20 mm

TKT FZB
Dimension: 3,5x20 mm, Innehåll: 200 st
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TKT FZB är en träskruv, TKT King Cut, för inomhusbruk.
Träskruv för inomhusbruk med cutterspets, stamfräs och kullrig skalle. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. d = delgängad. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 20 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 20 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 279665 |
| Dimension | 3.5x20 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 20 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972796655 |

