
Träskruv FASTTKT FZBDimension: 5,0x25 mm, Innehåll: 100 st
75 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Dimension

TKT FZB
Dimension: 5,0x25 mm, Innehåll: 100 st75 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Träskruv FAST TKT FZB är en träskruv, TKT King Cut, för inomhusbruk.
Träskruv för inomhusbruk med cutterspets, stamfräs och kullrig skalle. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. d = delgängad. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 25 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 25 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 279693 |
| Dimension | 5.0x25 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | T25 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972796938 |
