Träskruv FAST TKX FZBDimension: 4,0x30 mm, Innehåll: 200 st
138 kr/frp
97 kr/frpSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
4.0x30

TKX FZB
Dimension: 4,0x30 mm, Innehåll: 200 st
97 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TKX FZB är en elförzinkad skruv.
Träskruv för inomhusbruk med kullrig skalle. d = delgängad. Bits: Pozidrive. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 279177 |
| Dimension | 4.0x30 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 30 mm |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972791773 |

