
Träskruv Gunnebo FasteningKullrig Impreg+ Korrosivitetsklass C46x60 mm 10 st Kullrig Tx30
59 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Utförande

Kullrig Impreg+ Korrosivitetsklass C4
6x60 mm 10 st Kullrig Tx3059 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Träskruv Kullrig Impreg®+ används utomhus. Skruven har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning och sågtandad gänga som minskar indrivningsmomentet. Under huvudet finns en lättring för att ge bästa fäste mot underlaget.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
|---|---|
| Art.Nr. | 67892 |
| Utförande | 6x60 mm 10 st Kullrig Tx30 |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX30 |
| Material | Härdat Stål |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7318470215811 |
