
Träskruv Västsvensk Byggskruv ABTKFX Mässing5x25 mm
1 138 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Dimension (mm)

TKFX Mässing
5x25 mm1 138 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
|---|---|
| Art.Nr. | 7755025 |
| Dimension | 5 x 25 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005864 |
