Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKX A24,5x25 mm
331 kr/frp
313 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4,5 x 25 mm

TKX A2
4,5x25 mm
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKX (A2 rostfri).
Kryssträskruv med rundat huvud och med pozidrive krysspår.
Recensioner
Per KVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalité skruv. Har använt den till våran utedusch. Rostar inte.
+ Bra och hållbar skruv
- Dyr
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 54525 |
| Dimension | 4,5 x 25 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940004157 |

