Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing4x20 mm
526 kr/frp
521 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
4 x 20 mm

TKFX Mässing
4x20 mm
521 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7754020 |
| Dimension | 4 x 20 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 20 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Typ | Träskruv |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| EAN-nr | 7393940005796 |

