Dyckert FAST VitDimension: 1,7x40 mm, Innehåll: 800 st
239 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension:
1,7x40 mm

Vit
Dimension: 1,7x40 mm, Innehåll: 800 st
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dyckert FAST Vit är en lackerad dyckert med räfflat skaft och koniskt huvud. Används till spikning av färdigmålade snicker m.m. inomhus. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Dyckert FAST Vit är en lackerad dyckert med räfflat skaft och koniskt huvud. Används till spikning av färdigmålade snicker m.m. inomhus. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 290749 |
| Dimension | 1,7x40 mm |
| Färg | Vit |
| Diameter | 1,7 mm |
| Längd | 40 mm |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Antal | 800 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7319972907495 |
