
Dyckert Gunnebo FasteningElförzinkad 2500 st1,57x30 mm
183 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande
Beskrivning
Dyckert Mellan 16GA – För klena till medelgrova snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
|---|---|
| Art.Nr. | Z751031 |
| Utförande | 1,57x30 mm |
| Diameter | 1,57 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal (st/frp) | 2500 st/frp |
| Produkttyp | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318477510315 |

