
Dyckert Gunnebo FasteningElförzinkad1,7x35 mm 75 st, Z541511
35 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande

Elförzinkad
1,7x35 mm 75 st, Z54151135 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Används inomhus vid uppsättning av lister eller för att fästa hårda och halvhårda träskivor i underlag av trä. Speciellt lämplig att använda där huvudet ska vara försänkt, exempelvis vid dold spikning.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
|---|---|
| Art.Nr. | Z541511 |
| Utförande | 1,7x35 mm 75 st, Z541511 |
| Diameter | 1,7 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 75 st/frp |
| Material | Kolstål |
| Typ | Dyckert |
| EAN-nr | 7318475415117 |
