Dyckert Gunnebo Fastening Förkopprad1,4x35 mm 1000 st
275 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
1,4x35 mm 1000 st

Förkopprad
1,4x35 mm 1000 st
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus vid uppsättning av lister på underlag av trä.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z160439 |
| Utförande | 1,4x35 mm 1000 st |
| Diameter | 1,4 mm |
| Längd | 35 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318471604393 |

