
Pappspik Gunnebo FasteningVarmförzinkad2,8x20 mm Antal: 100 st
59 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande
Beskrivning
Används för att fästa utegips, takpapp, asfaltboard, byggfolie och vindskyddspapp i underlag av trä.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
|---|---|
| Art.Nr. | Z541577 |
| Utförande | 2,8x20 mm Antal: 100 st |
| Diameter | 2,8 mm |
| Längd | 20 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Material | Kolstål |
| Typ | Pappspik |
| EAN-nr | 7318475415773 |

