Stomspik Gunnebo Fastening 2,8 mm Varmförzinkad min 50 µm2,8x65 mm
612 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
2,8x65 mm

2,8 mm Varmförzinkad min 50 µm
2,8x65 mm
612 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

34° Huggen Stomspik med pappbandning för att ge färre omladdningar. Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis träreglar.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
34° Huggen Stomspik med pappbandning för att ge färre omladdningar. Används för att fästa samman virkesdelar i trä, exempelvis träreglar.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 77121 |
| Utförande | 2,8x65 mm |
| Diameter | 2,8 mm |
| Längd | 65 mm |
| Antal (st/frp) | 1700 st/frp |
| Produkttyp | Stomspik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318470261955 |
