Pappspik FAST FZV LådaDimension: 3,1x19 mm, Innehåll: 2880 st
499 kr
449 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
3,1x19

FZV Låda
Dimension: 3,1x19 mm, Innehåll: 2880 st
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pappspik FAST FZV Låda är en rullbandad, 16°, spik för montage av takpapp, träfiberskivor, plywood, cementbaserade skivor som Cembrit vindskyddsskiva och utvändig gips. Ytbehandling: Varmförzinkad. Låda.
Varumärke
FASTBeskrivning
Pappspik FAST FZV Låda är en rullbandad, 16°, spik för montage av takpapp, träfiberskivor, plywood, cementbaserade skivor som Cembrit vindskyddsskiva och utvändig gips. Ytbehandling: Varmförzinkad. Låda.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 294071 |
| Dimension | 3,1x19 mm |
| Diameter | 3,1 mm |
| Längd | 19 mm |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Antal (st/frp) | 2880 st/frp |
| Produkttyp | Pappspik |
| EAN-nr | 7319972940713 |
