


Grind PalmakoKelda 8
fr. 686 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
Beskrivning
Grind Palmako Kelda 8 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum. Köp till denna grind till ditt staket från Palmako.
Denna grind finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Bredd | 90 cm |
| Material | Gran |
| Serie | Kelda |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Färg | Grön tryckimpregnerad, Vitmålad |
| Produkttyp | Grind, Staket |
