Kompositgrind PLUS Futura 99x91Skiffergrå/Galvaniserad, Höger
9 446 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Skifergrå/Galvaniserad
Vikt:
83 kg
Hängning:
Höger

Futura 99x91
Skiffergrå/Galvaniserad, Höger
9 446 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Futura grind från PLUS av kompositmaterial och stolpar i varmförzinkat stål. Kompositmaterialet är underhållsfritt och tvättas enkelt med tvål vid behov.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Futura grind från PLUS av kompositmaterial och stolpar i varmförzinkat stål. Kompositmaterialet är underhållsfritt och tvättas enkelt med tvål vid behov.
Information- Stålstolpar: 8x8x186 cm- Grindram: 2 mm varmgalvaniserad stål 30x40 mm- Kompositplankor 25x180 mm Inklusive rostfri låskista med 3 nycklar, 4-stift cylinder och tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17566-1 |
| Bredd | 99 cm |
| Färg | Skifergrå/Galvaniserad |
| Vikt | 83 kg |
| Hängning | Höger |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Material | Stål/Komposit |
| Serie | Futura |
| Produkttyp | Grind |
| EAN-nr | 5703393175663 |





